Субота, 20.04.2024, 03:38
Вітаю Вас Гість | RSS

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: romachkin  
Форум » Розвиток сайту » Освіта та реалії життя » Освіта майбутнього (Перспективи розвитку освіти району. Ваше бачення...)
Освіта майбутнього
romachkinДата: Понеділок, 10.01.2011, 22:16 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 4
Репутація: 10
Статус: Офлайн
Хочеться довідатися про Ваше бачення перспектив розвитку освіти в Дубровицькому районі (може області, України)...
Поділіться...

biggrin cry
 
Sad_VitaДата: Вівторок, 11.01.2011, 17:11 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Друзья
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Офлайн
хочеться, щоб освіта була природною.... такою як у Сухомлинського.... невимушеною школою, де паперова робота займає не 50% усього часу....без корупції, без неуцтва....(у кадрах)..., щоб кожен учасник навч-вих процесу жив своєю діяльністю, чи то вчитель чи то учень, а не вимучував години і уроки, адже так страшно, коли педагог іде до дітей у клас із поганим настроєм.... а ще страшніше, коли діти не хочуть не те що вчитися, нічого не хочуть серед безмежжя невідомого і непізнаного, а прагнуть тільки штучності комп'ютерної гри....

щодо перспектив нашої освіти, то я хотіла б побачити ідеї Степанишина Бориса Ільковича втілені в життя, коли видаються атестати 3 зразків: А, В, С - кожен документ закріплюється за правом вступу лише до закладів із певним рівнем акредитації ( напр. А - ІІІ-ІV , якщо С, то ніяк я там вчитися вже не буду) під час навчання чітко формуються профільні групи у кожній школі ( якщо я ненавиджу фізику, то не буду вивчати її, а лише дізнаюсь про неї що воно таке, "прослухаю", а якщо люблю літературу, то буду ходити щодня і тому под.) американський принцип розподілу....
а ще якби ініціатива вчителя не прибивалася згори сухим наказом :зробити не те, що ви хочете, а те, що треба! prof prof prof

 
Форум » Розвиток сайту » Освіта та реалії життя » Освіта майбутнього (Перспективи розвитку освіти району. Ваше бачення...)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024
Сайт створено у системі uCoz