П'ятниця, 24.11.2017, 14:39
Вітаю Вас Гість | RSS

Категорії розділу
Методичні рекомендації на 2010-2011 навчальний рік [0]
Інструктивно-методичні рекомендації щодо вивчення базових дисциплін у 2010/2011 навчальному році
ЗНО-2010 підсумки та перспективи [0]
ЗНО-2010 підсумки та перспективи
Навчальні програми для старшої школи [1]
Навчальні програми для старшої школи з українською мовою навчання
Навчальні посібники та література [1]
Електронні копії навчальних посібників
Дошкілля [25]
матеріали, що стосуються питань виховання та навчання дітей дошкільного віку
Освіта України [30]
Інформаційні повідомлення, новини, інтерв'ю
Вчительські новини [54]
Вчительські новини, новини про роботу методоб'єднань, семінари-практикуми, наради, тощо...
Конкурси та олімпіади [27]
ДПА [1]
Державна підсумкова атестація у загальноосвітніх навчальних закладах
Вступ 2011 [0]
Вступна кампанія 2011
Програми для курсів за вибором та факультативів [1]
ЗНО-2012 [0]
Підсумкові накази відділу освіти [7]
Підсумкові накази відділу освіти Дубровицької РДА
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2014 » Листопад » 13 » Результати ІІ етапу конкурсу ім. Т.Шевченка
16:39
Результати ІІ етапу конкурсу ім. Т.Шевченка

   12 листопада 2014 року  на базі Дубровицької загальноосвітньої школи № 1 відбувся районний етап V Міжнародного  мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. У творчому  конкурсі змагалися 149 учнів  5 – 11 класів.


Вітаємо переможців:

5 клас 
І місце – Діжурко Аліна, Дубровицька ЗОШ І-ІІІ с. №2, учитель Петрусь Л.І.;
ІІ місце - Вальковець Мирослава, Мочулищенський НВК, уч. Позняк Т.В.;
ІІ місце – Молчанович Анастасія, Колківський  НВК; уч. Андрієвська Т.М.;
ІІ місце – Євсович Алевтина, Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст. №1;
ІІІ місце  - Корейчук Олена, Сварицевицький НВК, уч. Кузло Т.С.;
ІІІ місце – Берестень Богдана, Висоцька ЗОШ І-ІІІ ст..; уч. Нестерчук О.О.;
ІІІ місце –Аврамишина Аліна, Підлісненський НВК, уч.Гордич Т.В.;
ІІІ місце – Дричко Надія, Золотинська ЗОШ І-ІІ ст.., уч. Грицюк О.Г.,
ІІІ місце – Дергільова Ольга, Селецький НВК, уч. Дворак Г.Й.;
ІІІ місце – Ус Аліна , Бережницький НВК, уч. Ольховик О.М.

6 клас
І місце – Опанасик Марія, Висоцька ЗОШ І-ІІІ ст.., уч. Махно М.Ф.;
ІІ місце – Яворський Олександр, Сварицевицький НВК,уч.  Логвин Г.М.;
ІІІ місце - Красько Назар, Залузький НВК, уч. Котяш Л.О.,
ІІІ місце –Олещук Яна, Колківський НВК,уч. Андрієвська Т.М.;
ІІІ місце – Прокопчук Каріна, Туменський НВК, уч. Дерачиць І.М.;
ІІІ місце – Зданевич Іванна, Дубровицька ЗОШ І-ІІІ с. №2,уч. Німчук Г.А.;

7 клас
І місце – Шеремета Тетяна, Мочулищенський НВК, уч. Луцук Л.О.;
ІІ місце – Холодько Анастасія, Сварицевицький НВК, уч.Жуковська В.В.;
ІІІ місце -  Мисько Віталій, Дубровицький НВК, уч. Голубовська М.І.;
Кисіль Оксана, Удрицький НВК, уч. Ящук Г.С.;
ІІІ місце – Годунко Вікторія, , Колківський НВК,уч.Остаповець С.М.;
ІІІ місце – Лясковець Євгенія, Дубровицька ЗОШ І-ІІІ с. №2, уч. Карпович І.А.;

8 клас
І місце – Лясковець Анна, , Дубровицький НВК ,уч.Легка І.І.;
ІІ місце - Таборовець Надія,  Колківський НВК, уч. Андрієвська Т.М.;
ІІ місце  Прокопчук Вікторія, Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст. №1; уч. Клюйко І.В.;
ІІІ місце -  Позняк Наталія, Крупівська ЗОШ І-ІІ ст.., уч Пришко Ж.В.;
ІІІ місце – Годунко Світлана, Бережківська ЗОШ І-ІІІ ст..,уч. Бовгиря В.І.;
ІІІ місце – Панько Оксана, Селецький НВК, уч. Дворак Г.Й.;
ІІІ місце – Гнедько Ірина, Велюнський НВК, уч.Гнедько Л.П.;
ІІІ місце – Загура Олександра, Туменський НВК, уч. Дерачиць І.М.;
ІІІ місце – Кузло Оксана, Сварицевицький НВК, уч. Кузло Т.С.;

ІІІ місце – Островець Катерина, Дубровицька ЗОШ №2, уч. Придюк І.А..

9 клас
І місце – Сидоришина Лідія, Селецький НВК, уч. Дворак Г.Й.;
ІІ місце – Дацько Зоряна, Орв’яницький НВК, уч. Кулик Г.В.;
ІІІ місце – Бовгиря Катерина, Велюнський НВК, уч.Гнедько Л.П.;
ІІІ місце – Годунко Лілія, Колківський НВК, уч. Андрієвська Т.М.;
ІІІ місце – Полюхович Валентина, Сварицевицький НВК, уч. Кузло Т.С.;
ІІІ місце – Никонець Тетяна, Підлісненський НВК, уч.Гордич Т.В.;
ІІІ місце – Жакунець Юлія, Залузький НВК, уч. Котяш Л.О.;

10 клас
І місце – Ярута Ірина , Бережницький НВК, уч. Костюк С.Б.;
ІІ місце – Сахвон Мирослава, Дубровицький НВК, уч.Клюйко Г.М.;
ІІ місце – Дерачиць Ніна, Туменський НВК, уч. Дерачиць І.М.;
ІІІ місце – Скуловець Світлана, Удрицький НВК, уч.Терлецька О.В.;
ІІІ місце -  Белеля Мирослава, Людинська ЗОШ І-ІІІ ст.., уч. Пляшко М.М.;
ІІІ місце – Красько Василина, , Залузький НВК, уч. Котяш О.І.;
ІІІ місце – Красько Сюзанна, Бережківська ЗОШ І-ІІІ ст..,уч. Бовгиря В.І.

11 клас
І місце – Богельська Богдана, Удрицький НВК, уч. Кухаревич Н.О.;
ІІ місце – Подольська Ольга, Селецький НВК, уч.Островець В.П.
ІІ місце – Котяш Анастасія, Дубровицька ЗОШ І-ІІІ с. №2, учитель Петрусь Л.І.;
ІІІ місце – Жакунець Ольга, Дубровицький НВК, уч. Матвійчук Т.Я.;
ІІІ місце – Бензюк Олеся, ЗОШ І-ІІІ ст. №1; уч. Іванів Г.М..

                   

Категорія: Конкурси та олімпіади | Переглядів: 1819 | Додав: romachkin | Теги: конкурс ім.Шевченка, результати конкурсу | Рейтинг: 3.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Листопад 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Copyright MyCorp © 2017
Сайт створено у системі uCoz